08
November
Керівники Житомирської районної федерації футболу дякують Ігорю Ходаку за допомогу, розвиток і популяризацію футболу

7-го листопада керівники Житомирської районної федерації футболу завітали до смт. Романів, де в центральному офісі компанії «ВІВАД 09» особисто вручили Подяку ЖРФФ «За допомогу у проведенні районних футбольних змагань і особистий внесок у розвиток і популяризацію футболу в Житомирському районі в 2018 році» генеральному партнеру ЖРФФ, депутату Житомирської облради, меценату, благодійнику і дійсно людині зі щирим серцем Ігорю Євгеновичу Ходаку.

Ігоре Євгеновиче, від усієї багаточисленної футбольної спільноти Житомирського району прийміть нашу найщирішу подяку за всебічну активну підтримку, допомогу і популяризацію футболу в нашому районі. Ми були приємно здивовані, що в наш нелегкий час,  існують такі люди, які завжди готові прийти на допомогу іншим. Роблять це безкорисливо, доброзичливо та від щирого серця! В народі говорять, що добра людина – це щаслива людина, і доброта обов’язково повертається до того, хто її віддає.

Ця підтримка — свідчення Вашого небайдужого ставлення до проблем спорту не тільки в Житомирському районі, а й в нашій країні в цілому. Завдяки Вашому сприянню, розвиток районного футболу вийшов на якісно новий рівень, і це відзначають як самі футболісти та тренери, так і рядові вболівальники!

 Від усього серця бажаємо Вам здоров’я, невичерпної енергії, злагоди, взаєморозуміння, душевного спокою та достатку, звершення всіх починань та подальших перемог. Низький уклін вам за Вашу натхненну і самовіддану працю. Хай Господь Бог сторицею віддячить за Ваше розуміння, підтримку і за частку душі, подаровану нам!

  З вдячністю та повагою, голова ЖРФФ Володимир Решотка і багаточисленна футбольна спільнота Житомирського району!

Any questions ?