Керівництво ТОВ «ВІВАД 09» відвідали найбільшу у світі виставку в сфері деревообробки «LIGNA Hannover»

21.06.2019

Деревопереробна галузь, як і будь-яка інша, потребує постійного обміну досвідом, технологіями, ідеями між людьми, які присвячують своє професійне життя цій сфері. Кожні два роки в Ганновері (Німеччина) збираються професіонали деревопереробної сфери зі всього світу, оскільки там проходить виставка «LIGNA Hannover».

LIGNA – це найбільша у світі спеціалізована виставка обладнання та технологій для лісової та деревопереробної промисловості. У 2019 році тут побували близько 90 тисяч відвідувачів зі 100 країн світу. Також 1 500 компаній з 50 країн продемонстрували свої найвизначніші досягнення, зокрема сучасне обладнання та інноваційні технології для лісової та деревопереробної промисловості. Вражають і масштаби виставкової площі «LIGNA Hannover», адже вони складають 129 тисяч квадратних метрів.

Цю справді вражаючу та авторитетну світову виставку вважають своїм обов’язком відвідати всі найпотужніші деревопереробні компанії світу. У травні 2019 року виставку «LIGNA Hannover» відповідало одне з найпотужніших деревопереробних підприємств України – ТОВ «ВІВАД 09». У Ганновері генеральний директор «ВІВАД 09» Ігор Ходак і керівники виробництва компанії поспілкувалися з найкращими світовими виробниками деревопереробного обладнання. Зокрема це такі відомі виробники, як Mühlböck (Австрія), «Panto» (Італія), «Weinig» (Німеччина), «Ledinek» (Словенія), Schröder (Німеччина), Friulmac SpA (Італія), Wintersteiger (Німеччина).

Усі світові виставки – це місце, де компанії знайомляться з досягненнями одна одної, а також будують нові партнерські відносини, які, як показує досвід, переростають у десятиліття надійної співпраці. Представники «ВІВАД 09» теж познайомилися з новими компаніями, які, у свою чергу, відкрили для себе українське підприємство, якістю продукції котрого захоплюються вже десятки провідних світових компанії деревопереробної сфери.

На виставці LIGNA Ігор Ходак з колегами на собі відчули, наскільки важливо зустрічатися з професіоналами своєї сфери зі всього світу, технології та ідеї котрих уже випереджають час. Тому після візиту у Ганновер колектив «ВІВАД 09» натхненно планує вдосконалити виробництво, розширити коло партнерів, а також надати своїм працівникам можливість відчувати, що вони працюють у потужній деревопереробній компанії європейського рівня.

Виникли запитання ?