Передвиборча програма кандидата в народні депутати України

25.06.2019

Шановні земляки !

Я, Ігор Ходак, усвідомлюючи свою відповідальність перед Вами, Україною і Богом, щиро прагнучи довгоочікуваних змін для країни, йду у народні депутати, аби втілити наші надії у життя.

Ми заслуговуємо на гідне, заможне та європейське буття !

Я налаштований на якісне впровадження змін, відчуваю сили зламати стару систему, будучи політиком нової формації. Для цього маю досвід, знання та енергію і, найголовніше, – прагнення працювати на благо людей і України!

Я беру на себе зобов’язання бути фаховим, чесним і порядним представником громади у владі !

Моя програма – це план конкретних, всеохоплюючих змін в інтересах людей.

Поряд з цим, своїм пріоритетом і обов’язком визначаю наступні кроки як народного депутата України:

1. Законодавчі дії на зміцнення української держави, боєздатності української армії та підвищення її обороноздатності.

Забезпечення соціально-економічного захисту військовослужбовців, учасників антитерористичної операції та членів їх сімей, збільшення державного фінансування на потреби армії та захисників вітчизни.

2. Протидія корупції, як найбільшому ворогу державності.

Максимально відкритий доступ до інформації щодо витрат державних коштів та прозоре формування і розподіл коштів Державного дорожнього фонду. Ліквідація державних адміністрацій та ряду дублюючих і контролюючих державних інституцій. Скасування інституту недоторканності президента, депутатів і суддів усіх рівнів.

3. Законодавчі ініціативи на підтримку малого та середнього бізнесу.

Поліпшення інвестиційного клімату. Зменшення податкового тиску на підприємства та збереження спрощеної системи оподаткування для фізичних осіб-підприємців. Захист від необґрунтованих перевірок.

4. Ремонт та будівництво доріг.

Контроль за виділенням коштів та якістю проведення ремонту доріг. Запровадження державної програми «Дорога в кожне село».

5. Запровадження територіальної доступності медичної реформи.

Адаптація медичної реформи до потреб жителів громад. Збереження та забезпечення мережі фельдшерсько-акушерських пунктів та лікарських амбулаторій сучасним медичним обладнанням і транспортом. Збільшення фінансування Державної програми «Доступні ліки» та розширення сфери її дії.

6. Реалізація повноважень органів місцевої влади.

Надання реальних прав і максимальних фінансових ресурсів органам місцевого самоврядування та територіальним громадам.

7. Розвиток галузі соціального захисту населення.

Особисті законодавчі ініціативи щодо впровадження справедливої пенсійної реформи. Зниження цін на газ для населення та обґрунтовані тарифи на інші комунальні послуги. Підтримка ініціатив щодо нових культурно-духовних і спортивно-оздоровчих проектів.

8. Реформування екологічної політики.

Впровадження та підтримка законодавчих ініціатив щодо термінового вирішення найголовніших екологічних проблем України: неякісна питна вода, забруднене повітря, деградація земель, побутові відходи тощо.

Моя програма завжди відкрита для ваших ініціатив та пропозицій. Гарантую систематичне звітування перед Вами за кожну свою депутатську дію. Я не даю обіцянок, щоби сподобатись. Мій принцип – не словами, а справами!

Країну мають відродити нові люди. І це буде Ваш новий вибір.

Змінимо Україну разом !

 

Виникли запитання ?