03
Вересень
Півмільйонна благодійна акція від Ігоря Ходака

Відомий меценат і благодійник, генеральний директор ТОВ «Вівад 09», депутат Житомирської обласної ради Ігор Євгенович Ходак, вітаючи Романів та гостей селища з Днем Незалежності України, подарував 500 000 гривень на виконання ремонтно-оздоблювальних робіт у ОНЗ «Романівська гімназія».

«Я планував організувати в цей день виступ відомого в Україні співака для романівчан і наших гостей, але ситуація, яка, на жаль, склалася з фінансуванням робіт у нашому головному навчальному закладі, змусила мене змінити ці плани. Я вирішив спрямувати кошти на наше майбутнє, на молодий цвіт Романівщини – наших діточок! Найкраща інвестиція – це наші діти! І саме зараз вони і їх вчителі потребують цієї інвестиції. Навчальний процес повинен проходити у належних умовах, щоб навчання у школі приносило радість дітям, а батькам впевненість у нашому майбутньому і майбутньому держави!» – сказав Ігор Ходак.

Як зазначив під час виступу Ігор Ходак, за ці кошти буде відновлена і реконструйована вхідна частина гімназії, ремонт якої затягнувся вже більш, як на рік, буде здійснено оздоблювальні ремонти у кабінетах гімназії, які цього потребують.

Хоча без концерту і святкового настрою Ігор Ходак не залишив у День Незалежності своїх земляків. Перед громадою виступили творчі колективи і виконавці Житомирської обласної філармонії ім.С.Ріхтера.

Виникли запитання ?