18
Квітень
Депутат обласної ради Ігор Ходак: звіт за роботу у І кварталі 2016

Ігор Ходак – від листопада 2015 року – депутат Житомирської обласної ради. За цей невеликий період у новій для себе ролі – політика та представника жителів свого краю, депутату вдалося вже чимало зробити, ще багато планів і завдань має попереду.

Ігор Євгенович бере активну участь в роботі постійної комісії з питань екології, охорони навколишнього середовища та природніх ресурсів, засіданні депутатської фракції «Батьківщина» та сесійних засіданнях обласної ради. Він же щомісячно ініціює та проводить робочі зустрічі із першими особами району. Ігор Ходак виїжджав у села Старочуднівська Гута, Пилипо-Кошара, Соболівка, Ягодинка, Булдичів. Разом з керівництвом району Ігор Ходак намагається знайти конструктивні вирішення проблемних питань, часто допомагає знайти вихід, спрямовуючи власні кошти на потреби громади.

Так, у Пилипокошарському сільському клубі найближчим часом буде вирішено питання його опалення. У приміщенні Старочуднівськогутянської сільської ради вирішено проблему із ремонтом пічного опалення та проведення косметичного ремонту окремих кімнат. В спортивному залі загальноосвітньої школи цього села здійснено капітальний ремонт підлоги. Загальна сума капіталовкладень у даній громаді сягає біля 40 тисяч гривень.

На прохання жителів села Ягодинка Ігор Ходак надав грошову допомогу для проходження невідкладного курсу лікування двом громадянам в сумі 20 тисяч гривень, а також виділив кошти для придбання паливно-мастильних матеріалів, які будуть використані при проведенні благоустрою території населеного пункту.

Всього за звітний період органам місцевого самоврядування Ігор Ходак надав 37 тисяч 386 гривень.

У звітному періоді Ігор Ходак фінансово підтримав навчальні заклади Романова, Биківки, Ольшанки, Старочуднівської Гути, Червоних Хаток та Печанівки. Їм спрямував 58 тисяч 732 гривень. Для релігійних громад населених пунктів Ягодинка, Монастирок, Гордіївка, Карвинівка та Романова було профінансовано роботи з належного облаштування церковних храмів в сумі 42 тисяч 650 гривень. Надав кошти й окремим благодійним організаціям для здійснення їх місії.

Для вирішення ж проблем простих жителів та  організацій району Ігор Євгенович спрямував 243 тисячі 141 гривню. Лише протягом першого кварталу цього року депутат обласної ради Ходак І.Є. прийняв 54 виборців округу та розглянув 105 листів та звернень, що надійшли через громадську приймальню на його адресу. Ігор Євгенович налаштований й надалі допомагати, проте уважно вивчаючи кожне звернення, потреби людей та зважаючи на свої фінансові можливості.

На особливому контролі депутата – проблеми бійців АТО  з Романівщини. Ігор Євгенович зустрічається з бійцями, за прохання – надає фінансову та іншу допомогу.

Багато проведеної роботи депутата непомітні пересічному жителю Романівщини. Проте Ігор Євгенович й далі вкладатиме свої зусилля для здійснення цієї важкої і непоказної праці, адже впевнений, що результат його діяльності зможуть побачити і гарно оцінити жителі Романівського району.

 Помічник-консультант депутата обласної ради  С.Б.Сімінський

Виникли запитання ?