Допомога лікарням: «Комфортні умови праці медика впливають не лише на самого лікаря, а й на його пацієнтів»

12.06.2019

Попри те, що професія медика згідно з різними рейтингами входить до списку найбільш відповідальних, тяжких та емоційно виснажливих, наразі в Україні фінансування цієї галузі лишає бажати кращого. І якщо на медичне обладнання та ліки кошти виділяються, то такі речі, як комфортні умови праці часто лишаються поза увагою.

«Лікар – це та людина, до якої ми, як правило, звертаємося тоді, коли нам погано. Ми чекаємо поради і порятунку, ділимось найболючішим, і часто навіть не замислюємося про те, що відчуває сам лікар. Чи відпочив він, чи мав можливість поїсти, в яких умовах він чергує. Тому допомагаючи, я глибоко переконаний, що комфорті умови праці, наявність банальних і необхідних речей – микрохвильової печі, телевізора, ноутбука – впливає не лише на самого лікаря, а й на його пацієнтів», – ділиться меценат Ігор Ходак.

Лише протягом 2019 року благодійник передав до медичних установ області кілька сучасних телевізорів, супутникову антену та телевізійні тюнери, мікрохвильову піч, будівельні матеріли для ремонту тощо.

«Ми надаємо благодійну допомогу в багатьох напрямках, однак медицина – це та галузь, котра потребує фінансування завжди, тому ми завжди йдемо на зустріч лікарським установам», – зазначив Ігор Ходак.

Виникли запитання ?