Розвиток футболу – внесок у здоров’я та спортивне майбутнє району

08.11.2018

Футбол – це найпопулярніша спортивна гра на планеті загалом і в Україні зокрема. Тож не дивно, що саме цей вид спорту найактивніше розвивається на Житомирщині.

Уже не один рік засновник ТОВ «Вівад 09» Ігор Ходак є генеральним партнером і постійним спонсором ГО «Житомирська районна федерація футболу» та долучається до усіх заходів і благодійних акцій.

Зокрема, меценат підтримав благодійний проект «Подаруй учням м’ячі», у рамках якого навчальним закладам Житомирського району передається спортивний інвентар. М’ячі вже отримали школи у Троянові, Кодні, Сінгурах, Ліщині, Березівці тощо.

Також у ролі генерального партнера Ігор Ходак влаштовує конкурси прогнозистів, мета яких – відгадати рахунок футбольного матчу, зазначеного організаторами, а також – присуджує титул «Кращий гравець туру».

Окрім Житомирської районної федерації футболу Ігор Ходак протягом п’яти років підтримує та фінансово допомагає аматорській футбольній команді ФК «Зоря», яка представляє малу батьківщину мецената – село Врублівку Романівського району.

Ігор Ходак зізнається: «Одна з речей, за що люблю футбол – ця командна гра не лише сприяє популяризації спорту і здорового способу життя, а й об’єднує людей, гуртує їх навколо спільних інтересів. Цим видом спорту я захоплювався ще в юності, тож «закони» футболу використовую у своєму житті й досі, а саме: у будь-якій справі головне – це команда. Яким би геніальним не був гравець, без однодумців, без злагодженої командної гри досягти перемоги неможливо».

Виникли запитання ?