«Діти – найкраща інвестиція»: допомога навчальним закладам як невід’ємна частина благодійної діяльності

03.09.2018

Один з важливих напрямків благодійної діяльності Ігоря Ходака – освіта. На потреби навчальних закладів регулярно спрямовуються кошти або ж закуповуються меблі, обладнання, будівельні матеріали тощо.

Масштабним меценатським проектом 2018 року в галузі освіти став ремонт опорного навчального закладу «Романівська гімназія». Ремонт приміщення тривав кілька років як за рахунок місцевого бюджету, так і за рахунок благодійних внесків. Зокрема, у серпні 2018 року, вітаючи Романів та гостей селища з Днем Незалежності України, Ігор Ходак виділив 500 тисяч гривень на виконання ремонтно-оздоблювальних робіт у навчальному закладі.

«Я вирішив спрямувати кошти на наше майбутнє, на молодий цвіт Романівщини – наших дітей, оскільки це – найкраща інвестиція. І саме зараз вони та їх вчителі потребують цієї інвестиції. Навчальний процес повинен проходити у належних умовах, щоб навчання у школі приносило радість дітям, а батькам – впевненість у нашому майбутньому і майбутньому держави», – зазначив під час привітальної промови Ігор Ходак.

За рахунок матеріальної допомоги мецената було зроблено ремонт у кабінеті біології, відремонтовано сходи, а також виконано ремонтно-оздоблювальні роботи вхідної групи.

Виникли запитання ?