«Все, що робиться, – це данина поваги землякам, без яких такого підприємця, як Ходак, не відбулося б», – Ігор Ходак

16.05.2019

Значну частину свого життя генеральний директор ТОВ «Вівад 09», депутат Житомирської обласної ради Ігор Ходак приділяє благодійності, якою ґрунтовно почав займатись ще з 2006 року.

Сам підприємець родом з простої сім’ї, яка не хизувалася великими статками. Згодом, досягнувши успіху, маючи статус та певні здобутки, потреба віддавати виникла сама собою: «Бог дає мені, і я маю дати людям».

Він допомагає лікарням, школам і дитсадкам, воїнам АТО та окремим громадянам, постійно виділяє кошти на ремонт та будівництво доріг.

У 2017 році Ігоря Ходака нагороджено відзнакою на національному конкурсі «Благодійна Україна-2017». Компанія «Вівад 09» здобула перше місце в номінації «Благодійник: компанія – середній бізнес». Очільник компанії отримав відзнаку в номінації «Громадянська благодійність» та здобув титул «Янгол добра».

Ігор Ходак, водночас, дбає про ліс.

Тільки під час проведеної у 2015 році десятої ювілейної акції з відновлення лісу було висаджено 70 тисяч саджанців дуба на 12 га землі Житомирського лісового управління, на що компанія «Вівад» виділила 70 000 грн.

У 2018 році ТОВ «Вівад 09» організували чергову екологічну акцію, упродовж якої висадили 6 тисяч дубів на 1 га нового лісу Романівського парку.

Упродовж 2019 року закуплено для посадки і висаджено 45 тисяч саджанців та проведено акцію з прибирання лісопаркової зони, узбіч доріг від побутових відходів. За результатами акції вивезено понад 110 тонн сміття.

Ігор Євгенович є одним із меценатів Всеукраїнського зльоту учнівських лісництв загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів. «Все, що робиться – це данина поваги землякам, без яких такого підприємця, як Ходак, не відбулося б», — зазначає він.

 

 

Виникли запитання ?