ТОВ «ВІВАД 09» – один із лідерів деревопереробної галузі України

22.04.2018

ТОВ «ВІВАД 09» – це потужне підприємство, яке знаходиться в смт. Романів Житомирської області та є одним із лідерів деревопереробної галузі України. Компанія займається переробкою дуба та виготовленням із нього різних видів продукції, а саме: ламелі, паркету індустріального, паркету мозаїчного, заготовки пиляної (пиломатеріалів), паливних брикетів, тріски для розпалу. Цю високоякісну продукцію європейського рівня виготовляє близько 700 працівників.  «ВІВАД 09» реалізує 99% своєї продукції  переважно в країни Європи.

Уся сировина, з якої виготовляється продукція підприємства, 100% легальна, офіційно придбана на аукціонах із продажу необробленої деревини. Це підтверджується тим, що всі вироби компанії сертифіковані, зокрема сертифікатом FSC 100% – це авторитетна європейська система сертифікації. Сертифікат FSC 100% можуть отримати тільки підприємства, які пройшли ретельну перевірку того, чи законним чином отримується сировина, чи вона здобута з врахуванням екологічних та інших важливих для навколишнього середовища факторів.  

Виробничий процес ТОВ «ВІВАД 09» цілком безвідходний. Це стало можливим завдяки тому, що на підприємстві раціонально використовується сировина, а з відходів від виробництва основних видів продукції виготовляється актуальне тверде паливо – паливні брикети.

ТОВ «ВІВАД 09» створене виключно з українських коштів власника компанії, тому на відміну від великої кількості інших успішних підприємств є 100% українським. Компанія створює нові технології виробництва разом із власними співробітниками. Це дозволяє працівникам розвиватися та самостійно удосконалювати свою роботу, роблячи її ефективнішою та комфортнішою.

ТОВ «ВІВАД 09» безперервно прогресує, у підприємство постійно інвестуються кошти, розширюється виробництво та залучається найсучасніше обладнання. Нарощування обсягів та висока якість продукції свідчать про те, що компанія наближається до однієї зі своїх ключових цілей – абсолютного лідерства в деревопереробній галузі України.

 

Виникли запитання ?