ТОВ «ВІВАД 09» – один із лідерів деревопереробної галузі України

22.04.2018

ТОВ «ВІВАД 09» – це потужне підприємство, яке знаходиться в смт. Романів Житомирської області та є одним із лідерів деревопереробної галузі України. Компанія займається переробкою дуба та виготовленням із нього різних видів продукції, а саме: ламелі, паркету індустріального, паркету мозаїчного, заготовки пиляної (пиломатеріалів), паливних брикетів, тріски для розпалу. Цю високоякісну продукцію європейського рівня виготовляє близько 700 працівників.  «ВІВАД 09» реалізує 99% своєї продукції  переважно в країни Європи.

Уся сировина, з якої виготовляється продукція підприємства, 100% легальна, офіційно придбана на аукціонах із продажу необробленої деревини. Це підтверджується тим, що всі вироби компанії сертифіковані авторитетною європейською системою сертифікації. Отримати європейську сертифікацію можуть тільки підприємства, які пройшли ретельну перевірку того, чи законним чином отримується сировина, чи вона здобута з врахуванням екологічних та інших важливих для навколишнього середовища факторів.  

Виробничий процес ТОВ «ВІВАД 09» цілком безвідходний. Це стало можливим завдяки тому, що на підприємстві раціонально використовується сировина, а з відходів від виробництва основних видів продукції виготовляється актуальне тверде паливо – паливні брикети.

ТОВ «ВІВАД 09» створене виключно з українських коштів власника компанії, тому на відміну від великої кількості інших успішних підприємств є 100% українським. Компанія створює нові технології виробництва разом із власними співробітниками. Це дозволяє працівникам розвиватися та самостійно удосконалювати свою роботу, роблячи її ефективнішою та комфортнішою.

ТОВ «ВІВАД 09» безперервно прогресує, у підприємство постійно інвестуються кошти, розширюється виробництво та залучається найсучасніше обладнання. Нарощування обсягів та висока якість продукції свідчать про те, що компанія наближається до однієї зі своїх ключових цілей – абсолютного лідерства в деревопереробній галузі України.

 

Виникли запитання ?