Початок політичної діяльності: «Вирішив не стояти осторонь і особисто впливати на фінансову політику в області»

26.06.2016

Основний напрямок діяльності – бізнес. Саме завдяки розбудові потужного підприємства вдалося досягти успіху та завоювати авторитет. Однак нині все актуальнішим стає висловлювання древньогрецького державного діяча Перікла: «Якщо ти не цікавишся політикою, це не означає, що політика не цікавиться тобою». Тож не дивно, що авторитетні діячі, успішні бізнесмени, лідери думок не можуть ігнорувати процеси, які відбуваються в державі та ідуть у політику, щоб робити свій внесок у процес розбудови України.

Ігор Ходак розповідає: «Раніше був далеким від політики. Чому пішов зрештою в облраду? Наше підприємство, як і ряд інших компаній, сплачує великі податки. Однак часто ці кошти використовуються не за призначенням, не на благо громади. Крім того, часто я стикаюся з тим, що у владних кабінетах приймаються сумнівні рішення, котрі є кардинально неправильними чи заангажованими. Тому вирішив не стояти осторонь і особисто впливати на фінансову політику в області.

На жаль, у деяких процесах існуючої системи я дуже розчарований. За можливості намагаюся змінювати стан на краще, але цього рівня замало, тому моя мета – Верховна Рада України».

 

Виникли запитання ?